Туристична велоестафета

Обсуждаются вопросы покатушек, путешествий, гонок, пари...

Модераторы: sir, Harvey

Туристична велоестафета

Сообщение Володар обрію -- довічний мандрівник » 15 апр 2015, 13:25

https://old.maps.yandex.ua/?um=1cBfhGAD ... dYQ2&l=map

Туристична велоестафета -- запрошуємо!
Починається з Одеси 16 травня. Орієнтовно надвечір того ж дня буде в Миколаєві. 17 травня група оглядає Миколаїв і 18-го вранці вирушає в Кіровоград, куди прибуває орієнтовно вечором. Відрізок Миколаїв -- Кіровоград великий -- можлива затримка на добу. Подальший графік тому буде під питанням. Оглядаємо місто весь день 19-го. 20 травня -- рух на Черкаси. Вечором того ж дня прибуття у Черкаси. 21 -- огляд міста. 22 травня -- старт на Канів. Відрізок невеликий, чим скоріше подолаємо, тим більше подивимось у Каневі.
Після огляду в Каневі вирушаємо вранці (це вже орієнтовно 24 травня) до фінальної точки дії -- місто Київ. Орієнтовний термін прибуття -- вечором того ж дня. В Києві -- фініш естафети, хто у столиці вперше, можемо оглянути місто. Повернення додому або власним ходом, або поїздами.

Всі, хто має бажання і належне для велопоходів устаткування, запрошується приєднатися до нашої естафети. Їхати можна і будь-який відрізок, і до переможного кінця. Ми прагнемо до гурту позитивно налаштованих велотуристів. Без поважних на то причин нікого "відсіювати" не будемо.
Якщо ви хочете обмежитись прийомом у своєму місті і провести для учасників естафети велоекскурсію, ми тим паче будемо раді знайомству з вами. Приєднуйтесь! Контактний телефон організатора: 06три 7378три6сім.
Щодня, щоночі, щогодини -- життя допоки лине час,
Радійте будь-якій нагоді пізнати світ навколо вас.

Володар обрію -- довічний мандрівник
 
Сообщений: 1
Зарегистрирован: 15 апр 2015, 13:20

Вернуться в Покатушки

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1

cron